تفنگی خطرناک شبیه خودکار

بدون ديدگاه

 

تفنگی خطرناک شبیه خودکار

یک شرکت با نام R.J.Braverman  تفنگی را ساخت که کاملآ شبیه یک خودکار بود و با کج شدن همانند یک سلاح معمولی می شد.

تفنگی خطرناک شبیه خودکار

تفنگی خطرناک شبیه خودکار

 

تفنگی خطرناک شبیه خودکار

تفنگی خطرناک شبیه خودکار

 

 

 

 

 

 

خودکار هایی که کاربرد سلاح را دارند

«والتِف»

این خودکار هزینه بالایی ندارد و میانگین قیمت آن با خودکارهای برند پارکِر برابری می‌کند. بدنه این خودکار از آلومینیومی ساخته شده است که در بدنه هواپیما به کار می‌رود و در مواردی کاربرد دارد که نیروی دشمن حمله می‌کند و فرد می‌خواهد با فرو کردن یک شیئ تیز مانع پیش‌روی او شود.

شرِید»

بدنه این خودکار از آلومینیوم مرغوب ۶۰۶۱ ساخته شده است و با کیفیت بالا پردخت شده است. داخل این خودکار می‌تواند بسته به نیاز فرد یک قلم معمول، سوت، قلم هوشمند یا … را شامل شود. برای همه این موارد یک نوک دفاعی به کار می‌رود که این نوک بسیار تیز برای بریدن شیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

«کلمبیا ریوِر نایف»

 

این خودکار علاوه بر قابلیت نوشتاری، بدنه راحتی دارد که استفاده از آن را آسان می‌کند. این خودکار تاکتیکی به واسطه سر تیز و برنده خود می‌تواند فرد مهاجم را کاملا از پا بیاندازد.

«تی‌‌دبلیوآی۰۱»

 

بدنه بیرونی این خوکار مشکی از فولاد ساخته شده است و به همین خاطر بازتاب نور که در آلومینیوم سیاه مشاهده می‌شود در این خودکار وجود ندارد. این ابزار کاربردی در هنگام نبردها یا دفاع‌های شخصی قابلیت‌های اصلی خود را نشان می‌دهد.

«شرِید هندکاف»

 

بدنه این خودکار با بهترین فناوری‌ها پرداخت شده است و یک حلقه ویژه دارد تا به دسته‌کلید یا دیگر ابزارهای شما متصل شود. این خودکار در اصل یک نوک بسیار تیز و برنده را شامل می‌شود که ایمنی لازم را برای فرد ایجاد می‌کند.

منابع http://www.gunsmonitor.com


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *